Miresevini, vizitor! [ Regjistrohu | Logohurss  |  tw

.
Autovetura RSS Feed

Listimet per Autovetura (184)

19047.jpg

shes makine Volkswagen POLO AUTOMATIK KLIMA Viti 2001

 

5.750 Euro 

VW POLO VITI 2001 AUTOMATIK KONDICIONER BENZINE 1.4 ABS 4 AIRBAG ESP XHAMA PASQYRA ELEKTRIKE CELSA ME PULT DISQE ALUMINI ME DOGANE NGA GJERMANIA NE GJENJE SHUME TE M...

165578.jpg

shes makine Citroen C 3 AUTOMATIK KLIMA AUTOMATIK

 

7.600 Euro 

CITROEN C3, 1.4 BENZINE,AUTOMATIK TIPTRONIK MARSHET NE TIMON , KLIMA AUTOMATIK, ABS AIR BEG 8,STOP&START KOMANDA NE TIMON, XHAMA PASQYRA ELEKTRIKE,SENSOR SHIU KO...

75988.jpg

shes makine Volkswagen GOLF 5 AUTOMATIK KLIMA

 

10.300 Euro 

vw GOLF 5 TDI VITI 2005 KAMIO AUTOMATIKE TIPTRONIK KLIMA AUTOMATIK ABS 8 AIRBAG RADIO CD XHAMA PASQYRA ELEKTRIKE ESP ABS DISQE ALUMINI BORBET 16 ME GOMA TE REJA CELS...

882572.jpg

Shes TOYOTA RAV4 USA 27,000 Milje -Me Dogane

 

16,800 Euro 

Toyota RAV4, Viti 2007, Ne gjendje fantastike - 27,000milje/43,000km, e ardhur nga USA, me dogane dhe dokumenta te rregullta te paguara deri 2012. Kambio Automatike,...

46326.jpg

shes makine Ford Focus Viti 2003

 

5.500 Euro 

Shes Ford Focus viti i prodhimit 2003 i sa po ardhur me dogane dhe dokumenta te paguara deri me:14-02-2012!Karakteristikat..Air bag per shoferin dhe per pasagjerin-A...

718958.jpg

SHES GOLF 4 1.6 BENZINE ,highline,5porta

 

euro 2500 

NEKUSHTE SHUME TE MIRA, ASNJEHERE SKA PESUAR AKSIDENT full option ME TARGA ITALIANE. Makina ka hyre ne Shqiperi 2 muaj para 2010 CMIMI ESHTE I PADISKUTUESHEM,

606958.jpg

shes makine MINI mini cooper s Viti 2002

 

12.000 Euro 

mini cooper s 2002 motor 1.6 benzine, 120 kw super sport allestimento jwc kambio 6 marshe,extra full option,sendilet gjysem lekure ,kroskoti eshte i teri ne fiber ka...

76007.jpg

Renault CLIO Viti 1995, 1.4benxin , Cmimi 800 Euro

 

800 Euro 

Renault Clio tek dere viti 1995 me benxin motorr 1.4cc konsumi 6L100km , ne gjendje te mire motorrike, me kondicioner,llamarin e paster , me 110.000 km makina eshte ...

976530.jpg

shes makine BMW 320 coupe Viti 2002, 3.200 Euro

 

3.200 Euro 

Shitet bmv 320 coupe,tek dere,benzin ,ne gjendje shume te mire,prodhim i vitit 2002,ngjyra e zez.Me dekumenta te rregullta angleze.Per kontakt ne kreshnikxhaxho@yaho...

670908.jpg

shes makine renault clio 1.2 Viti 2002, 3.900 Euro

 

3.900 Euro 

shes renault clio viti 2002 1.2 benzine ngjyre gri perle manuale 4 porta xhama elektrik 4 airbag abs kondicioner cd disqe alumini mbyllje qendrore.mjafte paster si b...

101120.jpg

ML 2008 E Zeze 42.000 Km 320 CDI Sport Edition Full Me Dogane

 

32.000 Euro 

ML viti 2008 ngjyre e zeze, 320 CDI 4 Matic,Diesel Kamjo Automatike G7 Tronic, xhama te zi origjinl, Pedana , Bi Xenon, Dopio Klimaa, Lekure e Zeze E Plote, sedilje ...

178249.jpg

shes makine Mercedes-Benz c 220 Viti 1996

 

3900 euro 

eshte me dogan me targa te rregullta dhe te reja ne gjendje shum te mire ...me kondicioner..baxho xhami..telaje sport arigjinalen e vet....etj

695873.jpg

shes makine Ford Fiesta Viti 1997, 2.500 Euro

 

2500 euro 

Shitet FORD FIESTA ,motor 1.2,viti 1997,kamio manuale,ngjyra e zeze ,kondicioner,me te gjitha dokumentet deri me janar 2012. Cmimi 2500 euro cel 0672079301 dhe ...

784954.jpg

shes makine Peugeot 307 full opsion

 

5700 Euro 

307 FULL OPSION KONDICIONER AIRBAG NE GJENDJE PERFEKTE MAKINA ESAPO HYR NE SHQIPERI ME DOGAN TE PAGUAR MOTORRI 1.4 BENZIN CMIMI I DISKUTUESHM 5700 EURO ADRESA TIRAN ...

706346.jpg

shes makine Mercedes-Benz CLK Viti 2004

 

10.500 Euro 

LK viti 2004 ne ngjyre te argjendte disqe alumini 80mije kilometra te vetat origjinale ne gjendje te perkryer 270 nafte me me letra te regullta cregjistrim gati per ...

Nen Kategorite

  • Pa kategori

Facebook Friends

website

Rekomandime